Jesteś niezalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się
Trasa linii 8 z 1992 roku na podstawie planu miasta: 8 JAGIELLOŃSKA - Jagiellońska - Armii Krajowej - Targowa - Krakowska - pl. 3 Maja - Reymonta - Sojczyńskiego "Warszyca" - Sierakowskiego - Krasickiego (powrót: - Krasickiego - Kościuszki - Reymonta - Żeromskiego - Piłsudskiego - pl. 3 Maja -) - 11 Listopada - Kościowa - Krasickiego - Poprzeczna - Reja - REJA".
Kiedyś może kończyła. Ja przynajmniej tego nie pamiętam.
Fragment tego planu: https://iv.pl/images/320b531f7bc4b8a9fc3798cc4755bc1a.jpeg. Podejrzewam, że te pętle to sobie ktoś od czapy wymalował tam, gdzie mu się chciało.
Dowiedziałem się, że pętla Reja mieściła się przy ul. Przemysłowej między stawem a torami kolejowymi, mniej więcej tu: https://goo.gl/maps/f3PDWo77wtPJaR3y9.
Na czas wakacji linia 8 staje się linią okrężną . Trasa przejazdu : Przemysłowa Pętla > Przemysłowa Kościół > Reja Szkoła > Reja RDP > Poprzeczna Reja > Ks.Kościowa Krasickiego > Ks.Kościowa Danuta > 11 Listopada Szkoła >11 Listopada Bloki > 11 Listopada ZMG > Krasickiego Biedronka > Warszyca >
Batorego > Brzeźnicka Wiadukt > Plac 3 Maja > Piastowska Galeria > Piastowska Bank > Piastowska ZUS > Jagiellońska Carrefour > Jagiellońska Bloki > Armii Krajowej > Targowa > Krakowska > Plac 3 Maja > Sierakowskiego Warszyca > Sierakowskiego Park > 11 Listopada ZMG > 11 Listopada Bloki > 11 Listopada Szkoła > Ks.Kościowa Danuta > Poprzeczna > Poprzeczna Reja > Reja RDP > Reja Szkoła > Przemysłowa Kościół > Przemysłowa Pętla. Trochę dziwne to , że w weekendy z pętli Jagiellońska autobus będzie jechał na Reja po czym zrobi kółko i będzie wracał znowu jako techniczny.