Jesteś niezalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się
O północy jechała przez Plac Miarki linia T a na przystanku "Katowice Drzymały" jest rozkład.
Nawet w Internecie się nie wysilili umieścić rozkładu tej linii.
Gdzie ten komunikat o drugiej linii i niby jak ona miała kursować ?.
@P Śl: http://www.kzkgop.com.pl/news/p-1-katowice-kolejny-etap-remontu-ul-3-maja-dotyczy-linii-tramwajowych-nr-7-11-13-14-15-17-20-i-404655.html - tutaj. Gdyby jednak ktoś usunął - trasa: Trasa linii TT:
Katowice Dąbrówki – Gliwicka – pl. Wolności – Sądowa – Mikołowska – Andrzeja – M. Skłodowskiej-Curie – M. Kopernika – pl. K. Miarki – Jagiellońska – Francuska – Warszawska – Szkolna – S. Moniuszki – al. W. Korfantego – rondo J. Ziętka – al. W. Korfantego – A. Mickiewicza – Katowice Dąbrówki.
A ten ze zdjęcia jaką trasą jeździ? Nie jedzie przez Jagiellońską?
Aaa, nie - dobrze. Po prostu zmyliły mnie dwa oznaczenia. Byłem przekonany, że trasa linii "T" jest taka sama jak "T" obsługiwana przez PKM Katowice. W takim razie przepraszam za wprowadzenie w błąd i koryguję opis
W jednym opisie jest trasa, w drugim obsługiwane przystanki.